Оплата
- Оплата готівкою
- Безготівковий розрахунок
- Оплата на карту
- Післяплата
Головна / Каталог / Поперечини и рейлінги на дах / Поперечини Whispbar Flush Bar S07 105 см
Специфікація
| Артикул | wh-s07 |
| Бренд | Whispbar |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна довжина першої поперечки | 105 см |
| Максимальна довжина першої поперечки | 105 см |
| Мінімальна довжина другої поперечки | 105 см |
| Максимальна довжина другої поперечки | 105 см |
| Замок | Є |
| Профіль | Аеродинамічний |
| Вантажопідйомність | 75 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність T-паза | Так |
Багажна система на рейлінги гармонійно співвідноситься з будь-якою машиною за рахунок ідеальної посадки, аеродинамічного профілю і привабливого зовнішнього вигляду. Продукт зроблений з алюмінієвого сплаву.
Місця затискачів виготовлені з надійного прогумованого матеріалу для гарантії захисту рейлінгів і кузова від подряпин. Довжина перекладин досягає 105 см.
Конструкція класифіковано як безшумна. Є монтажний кит. Сюди можна монтувати різні аксесуари з огляду на T-паза. Є вбудована система блокування (ILS).
Тут застосовується особлива технологія; вона виконує контроль ламінарного повітряного потоку над поперечиною. Таким чином опір і шум вітру зменшуються до 70%. Гранична вантажопідйомність агрегату не перевищує 75 кг.
Дивитися всі поперечини / багажники на рейлінги. Повернутися до поперечини і рейлінги на дах.
Оплата
Гарантія
Обмін та повернення
Станьте першим — залиште відгук!
Корисні посилання
В інтернет-магазині vnedorognik.ua можна купити всі види автозапчастин та аксесуарів для повнопривідних машин і не тільки. В каталозі доступний підбір по авто, VIN коду і іншим параметрам. Є можливість зберегти підібрані елементи і закріпивши їх за конкретним транспортним засобом, помістити в свій особистий гараж. Для зручності користування на сайті зроблено сортування по різним параметрам. До слова інтер'єрні рішення сгруповані в єдиному розділі. Чохли та накидки, дрібні аксесуари і автоприколи, килимки салону і багажника, роздільники простору і не мало інших товарів. Лебідки для квадроциклів і позашляховиків, талі, силовий обвіс, фаркоп, вісь для причепа, велокріплення, поперечки, рейлінги, ролети, кришки вантажного відсіку для пікапів, тенти, корито в кузов, розшірітелі арок, решітка радіатора, демпфер і багато іншого для тюнінгу і стилізовані знаходиться у вкладці екстер'єр. Перелік тюнінгових запчастин надають характеристики підвищеної потужності і прохідності логічно поміщений в посилені запчастини. Сайлентблоки, кріпильні болти, поліуретанові втулки і комплекти кріплень підвісок. Бічні тяги, важелі, стабілізатори та кріплення, приводний вал. А також, система рульового управління, гальмівні диски і колодки, деталі диференціала.