Оплата
- Оплата готівкою
- Безготівковий розрахунок
- Оплата на карту
- Післяплата
Специфікація
| Артикул | GK-DISCO5-01K |
| Бренд | Lazerlamps |
| Тип | фара дальнього світла |
| Промінь світла | розсіяний |
| Корпус | прямокутний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Діапазон напруги | 9-32V |
| Потужність світлового потоку | 8272 лм |
| Кількість світлодіодів | 2 x 4 |
| Споживана потужність | 94 Вт |
| Довжина фари | 200-500 мм |
| Вид | Додаткові фари |
Цей LED прожектор є підходящим під різні ситуації. Виробником забезпечена міцність корпусу. За допомогою сучасних досягнень компанії LazerLamps в технологіях світлодіодів, прожектор може гарантувати стабільний і надійний рівень віддачі світла, що без проблем застосовується в великому спектрі завдань для машин Land Rover Discovery 5.
При таких відносно малих розмірах, в пристрої експлуатуються ефективні світлодіоди. Їх колірна температура якісно підбирається для максимізації чіткості освітлення. При цьому очі не відчувають втому або напругу, що буває при використанні світлодіодів з більш високою колірною гамою.
Світловий потік має потужність 8200 люмен, а використовувана потужність - 94 Вт (при 14.4 В - 6.6 А). Постійно високий рівень віддачі світла підтримується за допомогою сучасної збалансованої охолоджуючої системи Matrix.
Гарантія
Гаратнія: 5 років!
Оплата
Гарантія
Обмін та повернення
Станьте першим — залиште відгук!
Корисні посилання
В інтернет-магазині vnedorognik.ua можна купити всі види автозапчастин та аксесуарів для повнопривідних машин і не тільки. В каталозі доступний підбір по авто, VIN коду і іншим параметрам. Є можливість зберегти підібрані елементи і закріпивши їх за конкретним транспортним засобом, помістити в свій особистий гараж. Для зручності користування на сайті зроблено сортування по різним параметрам. До слова інтер'єрні рішення сгруповані в єдиному розділі. Чохли та накидки, дрібні аксесуари і автоприколи, килимки салону і багажника, роздільники простору і не мало інших товарів. Лебідки для квадроциклів і позашляховиків, талі, силовий обвіс, фаркоп, вісь для причепа, велокріплення, поперечки, рейлінги, ролети, кришки вантажного відсіку для пікапів, тенти, корито в кузов, розшірітелі арок, решітка радіатора, демпфер і багато іншого для тюнінгу і стилізовані знаходиться у вкладці екстер'єр. Перелік тюнінгових запчастин надають характеристики підвищеної потужності і прохідності логічно поміщений в посилені запчастини. Сайлентблоки, кріпильні болти, поліуретанові втулки і комплекти кріплень підвісок. Бічні тяги, важелі, стабілізатори та кріплення, приводний вал. А також, система рульового управління, гальмівні диски і колодки, деталі диференціала.