![]() | ||
| Артикул | TOY055AKF | |
| Ліфт | 30 мм, 40 мм | |
| Країна-виробник | Австралія | |
| Навантаження на перед | 0-50 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Артикул | TOY055AKF |
| Бренд | Ironman |
| Характеристики | |
|---|---|
| Ліфт | 30 мм, 40 мм |
| Навантаження на перед | 0-50 кг |
| Навантаження на зад | 0-300 кг |
| Країна-виробник | Австралія |
| Марка | Модель | Рік випуску від | Рік випуску до |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | FJ Cruiser (XJ10) | 2006 | 2014 |
Набір деталей підвіски Ironman Foam Cell +30 мм/0-300 кг створений для поліпшення ходових характеристик Toyota FJ Cruiser 2006+ (Foam Cell). Він пропонує оптимальне поєднання комфорту та прохідності.
Ключові особливості:
Амортизатори Foam Cell ідеально підходять для експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Вони ефективно гасять коливання, забезпечуючи стабільність і контроль над автомобілем навіть за високих навантажень. Завдяки інноваційній технології виключається спінювання оливи, що значно підвищує довговічність і надійність підвіски.
Набір комплектуючих не вимагає внесення змін до конструкції Toyota FJ Cruiser, що спрощує установку і зберігає заводську геометрію. Продукцію Ironman обирають професійні гонщики, військові та рятувальні служби в більш ніж 160 країнах світу, що підтверджує її високу якість і надійність.
Посилена підвіска Ironman TOY055AKF складається з таких комплектуючих:
Подивитися й купити інші комплекти підвіски. Повернуться в загальну категорію - посилені запчастини для авто.
1 рік або 30 тис. км.
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
