Головна Електроніка Стабілізатори напруги

Стабілізатори напруги

Фільтри
← Назад
Сортувати:
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Відправити:
Стабілізатори напруги від до
У такому діапазоні немає товарів.

    Стабілізатори напруги для дачі, квартири, офісу, магазину, виробничих цехів.

    Стрибки напруги в мережі живлення здатні вивести з ладу всю техніку. Щоб запобігти подібним наслідкам, рекомендується встановити стабілізатори напруги. Вони наводять характеристики струму до нормального рівня, захищають споживачів електрики від коротких замикань та перепадів. Вибрати оптимальну модель та замовити її з доставкою до свого населеного пункту можна у каталозі інтернет-магазину «Позашляховик». Ми маємо багатий вибір пристроїв за привабливими цінами.

    Класифікація стабілізаторів напруги

    Стабілізатори поділяються на:

    • Портативні та стаціонарні;
    • Підлогові та навісні.

    Портативні призначені для обслуговування окремих одиниць обладнання. Вони підключаються до мережі безпосередньо перед електричним приладом. Стаціонарні встановлюються на весь будинок чи лінію. Вони захищають все підключене обладнання. Навісні стабілізатори зручніше використовувати на стаціонарних споживачах, наприклад, на газових котлах. Підлога найкраще підходить для підключення електронної апаратури та побутової техніки. Існують моделі універсального характеру. Вони можуть встановлюватися як на підлогу, так і на стіну.

    У конструктивному плані стабілізатори поділяються на:

    • Релейні;
    • Сервопривідні;
    • Гібридні;
    • Тиристорні;
    • Інверторні.

    Релейні стабілізатори охоплюють великий діапазон напруги. Параметри відстежуються за допомогою ЕБУ. У разі виявлення перепаду напруги реле спрацьовує лише за 10-20 мс. Воно перемикає живлення на понижувальний, або підвищує контур трансформатора. Пристрої відрізняються доступною ціною, простим пристроєм. Мінуси – ступінчаста стабілізація, шум під час перемикання, механічне зношування контактів, наявність похибок у регулюванні. Щоб збільшити точність, необхідно придбати стабілізатори, що містять велику кількість реле. Найкраще подібний тип пристроїв підходить для нескладної техніки.

    Сервопривідні стабілізатори мають високу точність і доступну ціну. Вони працюють шляхом переміщення повзунка контактної групи з обмотки трансформатора. Рух у певний бік визначає необхідність збільшення/зменшення напруги. Повзунок рухається за рахунок сервоприводу, що отримує сигнал від ЕБУ. Недоліки – невисока швидкість реагування, громіздкість та шумність. Установка можлива тільки в опалювальних та непильних приміщеннях.

    Гібридні стабілізатори складаються з двох систем стабілізації – релейної та сервопривідної/симісторної. Їхня головна перевага – великий діапазон вхідної напруги.

    Перемикання обмотки тиристорних стабілізаторів здійснюється за рахунок напівпровідників. Відсутність механічних компонентів позитивно впливає на термін служби та рівень шуму. Також такі пристрої мають відмінний ККД. Мінус – низька стійкість до реактивних навантажень.

    Інверторні стабілізатори – пристрої нового типу. Вони рекомендовані для опалювальних приладів, електроніки. Інвертори перетворюють змінну напругу на постійне і назад, у результаті відбувається вирівнювання вихідної синусоїди.

    Параметри вибору стабілізаторів напруги

    При доборі стабілізатори необхідно враховувати:

    • Спосіб встановлення;
    • Тип монтажу;
    • Спосіб підключення;
    • Надійність бренду.

    Стабілізатори до 2 кВт підходять для підключення до телевізора, холодильника. Пристрої на 3-5 кВт призначені для потужних споживачів, таких як пральна машина. Стабілізатори на 10 і більше кВт встановлюють весь будинок.

    Вибирайте відповідну модель – проконсультуємо, організуємо оперативну доставку до найближчого відділення перевізника.