Похідне газове обладнання сьогодні затребуване в різних сферах людської життєдіяльності. Воно актуальне для пікніків, тривалих поїздок і туризму загалом. Також таке обладнання купують на випадок відключення світла. З його допомогою можна приготувати їжу, обігрітися. Знадобиться лише компактний газовий балон, пальник або інший пристрій.
Портативне газове обладнання включає величезний перелік пристроїв, призначених для:
Усі вони складаються з пальників і ємності, в якій зберігається газ. Туристичні балони бувають з ізобутаном (скраплений газ) або сумішшю таких газів як бутан, пропан, ізобутан. Балони з пропаном рекомендовані для використання в холодну пору року. Влітку через імовірність перегріву вони можуть становити небезпеку. Бутан, зі свого боку, добре горить влітку, а ось взимку з використанням таких балонів можуть виникнути проблеми.
Найбільшого поширення мають туристичні пальники. Вони відрізняються між собою за потужністю, конструкцією, матеріалом виконання. Пальники бувають виносними і невиносними. Перші мають власну основу. Балон підключається за допомогою шланга. Такі пристрої розраховані на велику кількість людей, вирізняються стійкістю і надійністю.
Невиносні накручуються на балон зверху. Вони мають просту конструкцію, компактні розміри, невелику вагу. Більшість моделей передбачають наявність п'єзопідпалу. Він дає змогу запалити вогонь без використання сірників. Мінусом невиносних пальників вважається нестійкість. Вони рекомендовані для маленьких груп людей - до 4 осіб, не дозволяють використовувати великий посуд.
Похідні пальники можуть бути мультипаливними. Крім газу, вони здатні працювати на іншому паливі - гасі (керосин), бензині. Вони мають велику вартість, яка окупається комфортом експлуатації.
Інтегровані пальники додатково комплектуються вітрозахисними елементами, містять вбудовану ємність із кришкою для води. Усі елементи надійно з'єднані один з одним. Інтегровані пальники виготовляються з алюмінію, часто містять захисний неопреновий шар. Вода в таких пальниках закипає істотно швидше ніж за умови використання звичайного пальника та казанка.
Для великого табору рекомендовані газові плити. Вони відрізняються від пальників високою потужністю. Серед інших плюсів - можливість нагріву відразу декількох ємностей, безпека використання.
Газові лампи здатні створити комфорт і затишок у будь-якому місці. Вони не тільки освітлюють приміщення, намет, але ще й випромінюють тепло.
Газові обігрівачі класифікують на побутові, вуличні та похідні. Останні використовуються з такими ж газовими балонами, як і пальники. Вони підходять для зимової риболовлі, подорожей із наметами в холодну пору року.
Газові різаки та паяльники допомагають відігріти замок автомобіля, розпалити багаття, просушити дрова тощо. Газові грилі дають змогу влаштувати пікнік у будь-яких умовах. Їжа, приготована подібним чином, має унікальний, впізнаваний смак.
Все згадане обладнання та інші пристрої представлені в каталозі нашого магазину. Також у наявності велика кількість супутніх аксесуарів - від крісел і перехідників до підставок та ремонтних наборів. Усі позиції відрізняються високою якістю, доступною ціною. Всі позиції відрізняються високою якістю, доступною ціною.
При виборі газового обладнання важливо відразу задуматися про нові балони. Адже газу властиво закінчуватися. Кожен виробник обладнання випускає власні балони, які підходять до його пальників. Також у продажу можна знайти універсальні балони.
При виборі балона слід враховувати температуру довкілля, складність погоди, кількість осіб. Вони також відрізняються між собою за вагою, типом з'єднання. Загалом існує 3 варіанти з'єднання:
Купівля портативного газового обладнання дозволяє користуватися благами цивілізації в польових умовах, за відсутності електрики. Газ має досить доступну ціну, не коптить, згорає без характерного запаху, не виділяє диму. Велике різноманіття пристроїв дозволяє підібрати оптимальний варіант під конкретні потреби.
Консультанти магазину завжди готові допомогти з вибором. Оформити замовлення у нас можливо за телефоном, на сайті. Швидка доставка можлива в понад 700 населених пунктів України.