![]() | Бренд | OLD MAN EMU |
Розташування | Передні | |
Країна-виробник | Австралія | |
Специфікація | Підсилені |
Бренд | OLD MAN EMU |
Розташування | Передні |
Країна-виробник | Австралія |
Специфікація | Підсилені |
Висота пружини | 405/405 мм |
Товщина пружини | 15 мм |
Кількість витків | 9; |
Вага, кг | 4,5кг; |
Гарантія | 3 роки або 60000 км. |
Ліфт | 30 мм |
Додаткове постійне навантаження | 51-110кг; |
Размери | |
---|---|
Подорож по безкрайніх позашляховим районам на спортивно-утилітарному автомобілі Toyota Land Cruiser 70 є комфортним проведенням часу, коли в ньому встановлені посилені передні пружини від австралійської компанії Old Man Emu.
Інженери домоглися ефективного перерозподілу навантаження на агрегат, що захистило його від внутрішнього перенапруження і дозволяє функціонувати значно довше продукції конкурентів. За весь період своєї роботи не буде навіть натяку на деформацію, тому і замінювати його не буде потрібно.
Висока надійність пружин OME забезпечується входять до їх складу модернізованого мікролегованого металу X5K. Його міцність зберігається навіть в такому тонкому пруті. Машина стійка в поїздці, немає додаткових хитань по сторонам на різноякісних і різнотипних дорогах.
Поверхня пружин покривається спеціальною протикорозійною фарбою, яка також естетично привабливо виглядає протягом декількох сезонів.
Повернутися у пружини. Дивитися також амортизатори.
Переглянути всі пружини. Повернутись в загальну категорію - посилені запчастини.
Оплата:
Готівкою, на безготівковий рахунок, Visa/MasterCard (детальніше...)
Доставка:
Самовивіз, Нова пошта, Сат, Доставка за адресою (детальніше...)
Умови повернення: