![]() | ||
| Артикул | kyng-ml200dcl-rrrh3s | |
| Матеріал | ABS пластик | |
| Тип вікон | Без бічних вікон | |
| Матеріал виконання | Скловолокно |
Створено: 13.11.2019
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | kyng-ml200dcl-rrrh3s |
| Тип вікон | Без бічних вікон |
| Матеріал виконання | Скловолокно |
| Внутрішнє покриття | Автомобільний карпет |
| Опції | Підключення до центр. замка, Додатковий стоп-сигнал, Внутрішня підсвітка, Тоновані вікна, Підігрів заднього скла |
| Матеріал | ABS пластик |
| Бренд | Road Ranger |
| Марка | Модель | Рік випуску від | Рік випуску до |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | L 200 IV (KA/KB) | 2005 | 2015 |
Кунг для Mitsubishi L200 DC Longbed - Road Ranger RH3 Standard характеризується витонченістю, унікальною естетикою і зручністю використання. Його дизайн, крім вражаючою привабливості, ще й функціональний з практичної точки зору.
Ключова властивість кунга полягає в литій формі, без бічних вікон. На їх місці знаходяться стінки зі скловолокна. Вони характеризуються тривалістю експлуатації та зручністю.
Таким чином, пошкодити нутрощі кузова при роботі з вантажем вийде. А завдяки такій формі кунга, аеродинаміка позашляховика істотно поліпшується, що позитивно відбивається на керованості транспорту.
Задні двері і вікна відрізняються високим рівнем герметичності, тому бруд, пил і вода не можуть потрапити в кузов випадково.
Дивитись всі кунги Road Ranger.
Переглянути всі кунги для пікапів. Повернутися в загальну категорію - екстер'єр.
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
