Шланги для пневматичного інструменту – основні різновиди, характеристики
Для підключення пневматичного інструменту до компресора не обійтись без повітряного шлангу. Він являє собою порожнисту трубку, виготовлену із зносостійкого полімерного матеріалу. На кінцях шлангу встановлюються різні сполучні елементи для швидкого та надійного підключення.
Чим шланги для пневмоінструменту відрізняються між собою?
Незважаючи на зовнішню простоту, повітряні шланги можуть мати серйозну відмінність. Вони випускаються з різною товщиною стінок, що впливає на довговічність, здатність витримувати тиск, що генерується компресором.
Основні характеристики шлангів:
- Тиск. Максимальний тиск вказується у паспорті на виріб. Шланги бувають низького та високого тиску. Перші розраховані на 8 Бар, другі – на 8-20 Бар. Використання невідповідного пневмошланга становить небезпеку. Він може будь-якої миті порватися і завдати травм майстру.
- Діаметр шлангу. Підбір шланга повинен враховувати об'єм повітря, яке буде потрібне для нормальної роботи пневматичного інструменту. Розмір внутрішнього перерізу визначає кількість повітряної маси, яка може бути перекачена за проміжок часу. Діаметр з'єднань підбирається виходячи з вхідних/вихідних отворів компресора та інструменту. Найпопулярнішими вважаються пневмошланги з приєднувальними діаметрами 3/8 та 1/4 дюйма.
- довжина. Впливає на дальність та зручність роботи. Якщо шланг буде занадто коротким, доведеться постійно переставляти компресор. Вибір проводять з урахуванням площі майстерні чи іншого об'єкта, де використовується об'єкт. Довгі шланги раціональніше купувати на котушках. Найбільший попит мають вироби довжиною 5-50 м.
- Матеріал виконання. Для внутрішніх робіт використовують поліуретанові пневмошланги. Вони зручні в експлуатації, мають доступну ціну, але бояться значних температурних перепадів. Армовані вироби припускають наявність усередині синтетичних ниток, за рахунок яких збільшується зносостійкість. Такі шланги універсальні, підходять для вулиці та приміщень.
- Форма. Бувають спіральні та прямі шланги. Прямі зручніше при зберіганні на котушках, спіральні легко скручуються та розкручуються. Вибір залежить від особистих переваг.
- Придбати пневматичні шланги слід лише від надійних виробників, наприклад Force та SUMAKE. Саме такі представлені в каталозі інтернет-магазину Vnedorognik.
Доставка повітряних шлангів по Україні.
Магазин приймає замовлення з усіх куточків України. Покупець самостійно обирає транспортну службу із запропонованих варіантів – Нова Пошта, Автолюкс тощо. Оплата можлива при отриманні чи оформленні замовлення.