Інші пневматичні інструменти

Фільтри
← Назад
Сортувати:
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Інші пневматичні інструменти від до
У такому діапазоні немає товарів.

    Допоміжний пневматичний інструмент – принцип дії, переваги

    Перший пневматичний інструмент з'явився у ХІХ столітті. Сьогодні пристрої даного типу використовуються повсюдно. Вони відрізняються високою потужністю, надійністю та простою конструкцією. Затребувані пневматичні інструменти на будівельних, виробничих майданчиках, автомобільних майстернях.

    На кшталт дії пневматичні механізми, як і електричні, класифікуються на струменеві, обертальні, ударні. Усі вони функціонують від пневмоприводу. Ручка інструменту містить штуцер, через який кріпиться шланг. Друга сторона приєднується до компресора, що нагнітає стиснене повітря, який і надає руху робочий механізм.

    Інші пневматичні інструменти

    Різновиди пневматичних інструментів

    Допоміжний пневмоінструмент - це велика група обладнання. Пристрої відрізняються між собою по виконуваним завданням, потужності, розміру. Пневматичні інструменти поділяються на сервісні та індустріальні. Перші використовуються у побуті, майстернях, другі – на підприємствах.

    Деякі різновиди пневмоінструментів, доступні для покупки в інтернет-магазині «Vnedorognik»:

    1. Степлери. Використовуються в будівельній та меблевій промисловості. Від звичайних степлерів пневматичні відрізняються силою удару. Існують універсальні пристрої та пристрої, розраховані на роботу зі шпильками, цвяхами, скобами. Багато механізмів передбачають швидке завантаження робочих матеріалів. Час на перезавантаження практично не витрачається.
    2. Пилососи. Застосовуються для видалення залишків пилу, гуми, тальку після обробки камер та покришок, обдування та інших завдань. Пневматичний пилосос здатний прибирати частинки розміром всього 5 мм.
    3. Діроколи. Спрощують процес підготовки отворів під кріплення. Чи здатні пробивати навіть металеві вироби. Потрібні при проведенні кузовного ремонту.
    4. Заклепочники. Призначені для з'єднання різних деталей за допомогою заклепок. Бувають витяжними та різьбовими.
    5. Шліфувальні машини. Використовуються для різання, полірування, шліфування виробів із мармуру, граніту, бетону, металу. Бувають торцевими, радіальними та торцевими.

    Також у каталозі є пневматичні дрилі, балансири та ще безліч інших інструментів. Усі вони представлені виробниками, які добре зарекомендували себе на українському ринку, наприклад SUMAKE.

    Переваги використання пневматичних інструментів

    Пневмоінструменти не містять двигуна, завдяки чому вони суттєво легші за аналоги при ідентичному рівні потужності. Відсутність електромотора сприяє зменшенню вібрацій, унеможливлює ураження електричним струмом, дозволяє проводити роботи навіть у вузьких просторах. Також пневматичне обладнання не перегрівається, не утворює іскор, що робить його придатним для використання в приміщеннях з високою вологістю, легкозаймистими речовинами.

    Ціни на пневматичні інструменти в інтернет-магазині Vnedorognik цілком вигідні. Замовити обладнання можна у кілька кліків. Каталог має зручну структуру, спрощує пошук необхідних пристроїв. Картки товарів містять опис основних характеристик. Додаткову інформацію можна легко та швидко уточнити у службі підтримки через вбудований на сайті чат по телефону.

    Дізнавайтеся про нові акції першими!