Головна Аксесуари Пневматичний інструмент Фільтри і маслянки для пневмоінструмента

Фільтри і маслянки для пневмоінструмента

Фільтри
← Назад
Сортувати:
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Відправити:
Фільтри і маслянки для пневмоінструмента від до
У такому діапазоні немає товарів.

    Широкий асортимент фільтрів та маслянок для обслуговування пневматичного обладнання

    Фільтри та маслянки відносяться до обладнання з підготовки повітря. Вони використовуються з компресорами, забезпечують мастило та очищення стисненого повітря, яке подається на пневматичне обладнання.

    Купити Фільтри та маслянки в Україні, Києві

    Маслянки для пневматичних інструментів

    Масляни діляться на кілька категорій:

    1. Магістральні. Розташовуються біля ресивера. Відповідають за підготовку повітря для всього пневматичного інструменту. Також називаються лубрикаторами.
    2. Місцеві. Це так звані міні-масляни. Вони встановлюються безпосередньо на кожен пневмоінструмент. Їх перевага полягає у можливості контролю кількості мастила для конкретного обладнання. Не всі інструменти потребують мастильного матеріалу. Для деяких пристроїв його наявність навіть протипоказана.

    При підборі маслянок одним з ключових параметрів є сумісність з'єднань, а також можливість роботи з конкретним переліком мастил і мастил. Для коректної роботи їх потрібно заповнювати дуже акуратно, що не допустити потрапляння в систему величезного обсягу кисню.

    Масляни можуть мати різний об'єм та розміри. Виготовляються вони із стійких до корозії матеріалів.

    Фільтруючі елементи для пневмоінструментів

    Основне завдання фільтрів для пневматики - видалення з повітря домішок: вологи, пилу, дрібних механічних частинок, масляної пари.

    Сучасні фільтруючі елементи відрізняються:

    • простотою монтажу;
    • надійністю;
    • невеликими габаритами;
    • розбірною конструкцією;
    • не суттєвими втратами повітря;
    • змінними картриджами.

    Фільтри для пневматичних інструментів можуть мати металевий або пластиковий корпус. Для підключення до магістралі передбачаються різьбові з'єднання. Діаметр прямо впливає на пропускну здатність. Моделі 1/2 дюйми розраховані на 1000-2000 л/год, 1/4 дюйми – на 400 л/год. Більш точна інформація вказується у технічних характеристиках.

    Як фільтруючі компоненти застосовуються синтетичні волокна, спінений матеріал. Для відокремлення води передбачена сепараторна колба. Деякі моделі містять регулятор тиску. Міні-фільтри встановлюють безпосередньо на обладнання, магістральні – на компресор.

    За ступенем очищення фільтри класифікуються на:

    1. Пристрої грубої очистки. Затримують частки до 10 мікронів.
    2. Пристрої тонкого очищення. Чи здатні видаляти більшість домішок, що робить їх придатними для встановлення на медичне обладнання. Багато моделей вловлюють навіть сторонні запахи.

      Крім вищезгаданих характеристик, при виборі фільтрів також звертають увагу на об'єм контейнера та робочу температуру.

    Швидко, легко та вигідно замовити фільтри та маслянки можна в інтернет-магазині «Vnedorognik». Асортименти включає вироби різного типу від надійних виробників. На всі позиції діє прийнятна вартість. Доставка виконується у багатьох містах. На вибір пропонується кілька транспортних служб. Фахівці магазину допомагають з підбором, консультують з питань доставки та оплати.