Динамометричні ключі

Фільтри
← Назад
Сортувати:
На сторінці:
Filters
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Відправити:
Динамометричні ключі від до
У такому діапазоні немає товарів.

    Динамометричні ключі: пристрій, різновиди, особливості покупки

    Надійність різьбових з'єднань безпосередньо залежить від зусилля, з яким було закручено. Затягувати гвинти, болти, гайки з конкретним зусиллям дозволяє динамометричний ключ. Він є видом гайкового ключа. Головною відмінністю є вбудований динамометр.

    Різні типи кріплень мають власний діапазон зусиль та межу міцності. Вони наводяться виробниками у паспорті конкретного обладнання чи виробу. Динамометр дозволяє налаштувати ключ на межу спрацьовування та отримати належний рівень затягування без ризику пошкодження з'єднання.

    Динамометричні ключі купити в Україні, Вінниці

    Динамометричні ключі бувають різного типу, але пристрої у всіх приблизно однакові. Основними компонентами пристрою виступають:

    • регулятор;
    • насадка - зазвичай знімна, доповнюється фіксуючим штифтом;
    • корпус із пружиною;
    • шкала;
    • фіксатор положення точки спрацьовування.

    В інтернет-магазині «Vnedorognik» представлені різні типи динамометричних ключів, включаючи набори, комплекти для ремонту. Також на сайті доступні для замовлення викрутки із динамометрами від кращих виробників, наприклад Force.

    Класифікація динамометричних ключів

    Щоб підібрати відповідний інструмент, необхідно ознайомитись з основними різновидами. Кожна група має свої особливості.

    Найпростішим і найдоступнішим за ціною вважається стрілочний ключ. При затягуванні стрілка залишається на місці, а корпус зі шкалою починає відхилятися. Похибка таких інструментів знаходиться в діапазоні від 6 до 10%.

    Ключі граничного типу містять храповий та пружинний механізми. Ступінь затяжки визначається попередньо. Як тільки буде досягнуто відповідного показника, спрацює клацання, а фіксатор не дає перейти задане значення. Похибка граничних пристроїв дорівнює приблизно 4%.

    Найточнішими вважаються цифрові ключі. Похибка виміру вбирається у 2 %. На корпусі пристрою передбачається екран для відображення налаштувань, а також кнопки для налаштування. Досягнення встановленого значення супроводжується звуковим оповіщенням.

    Крім способу вимірювання моменту затягування, при виборі динамометричного ключа враховують:

    • матеріали виконання;
    • вид голівки;
    • розміри приєднувального квадрата та інструменту в цілому;
    • інтервал, в якому можна проводити налаштування моменту, що крутить.

    Щоб придбати відповідний інструмент, важливо визначити діапазон навантажень. Не рекомендується використовувати ключі, які працюють на межі максимуму чи мінімуму. Це позначається на точності та збільшує швидкість зношування. Найкраще мати в наборі кілька пристроїв із різними робочими діапазонами.

    Як купити ключ із динамометром вигідно?

    Вимірювальний інструмент має бути якісним та надійним. Саме такі ключі представлені в каталозі Vnedorognik. Асортимент складається з продукції брендів із гарною репутацією. На всі позиції у магазині встановлені прийнятні ціни. Переконатися в цьому легко, якщо порівняти їх із середнім рівнем ринку. Каталог постійно поповнюється новими позиціями.

    Замовлення на динамометричні ключі приймаються з усієї України. Надсилання виконується протягом 1-2 днів. У Вінниці працює пункт самовивезення. З усіх питань звертайтесь до спеціалістів інтернет-магазину через зручний канал зв'язку.